İNSAN KAYNAKLARIMIZ

BAKİLER MAN Otomotiv, gerek yurt dışı bağlantıları gerekse Türkiye’deki liderlik konumunun gerektirdiği çağdaş ve stratejik İnsan Kaynakları uygulamalarına, şirket çalışanlarının eğitimine ve Türk toplumuna hizmet sunmaya özellikle önem vermektedir.

Tüm çalışanlarımızı çok değerli ve şirketimizin gelişimine paralel olarak sürekli geliştirilmesi gereken en önemli kaynağımız olarak görmekteyiz.Gerçekleştirilen mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerinin yanı sıra rekabet ortamında şirketleri güçlü kılan yönetici ve yönetici adayı eğitimlerine de önem veriyoruz.

Bizce; İnsan Kaynakları Yönetimi, Uluslar arası platformda kabul görmüş modern İnsan Kaynakları Uygulamalarını hayata geçiren ve şirketi daha iyi bir geleceğe taşımak için gerekli entegre sistemlerinin oluşturulduğu ve yönetildiği süreçler topluluğudur.
İNSAN KAYNAKLARI
PROFESYONEL ÇÖZÜMLER İÇİN
BAKİLER MAN SERVİSİ


İzmit/ Kocaeli yetkili servisi olan firmamız uzman kadrosu, geniş yedek parça ürünleri ve profesyonel hizmet anlayışı ile müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.
MAN Servis – Mobil 24

Kamyonlara ve otobüslere yönelik MAN yol yardımı hizmeti - 365 gün 24 saat hizmetinizdedir.
Servis & Yedek parça

Muhtemelen hiçbir zaman ihtiyaç duymayacaksınız. Ama yine de servisimizin İzmit/Kocaelin de olduğunu bilmek güzeldir. Mobil 24 – Kamyon ve otobüsler için MAN servisimizi – bir arıza durumu söz konusu olduğunda, yılın 365 günü her saat size hizmet vermek için ulaşabilirsiniz.
BAKİLER MAN ©2017