SERVİS
PROFESYONEL ÇÖZÜMLER İÇİN
BAKİLER MAN SERVİSİ


İzmit/ Kocaeli yetkili servisi olan firmamız uzman kadrosu, geniş yedek parça ürünleri ve profesyonel hizmet anlayışı ile müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.
MAN Servis – Mobil 24

Kamyonlara ve otobüslere yönelik MAN yol yardımı hizmeti - 365 gün 24 saat hizmetinizdedir.
Servis & Yedek parça

Muhtemelen hiçbir zaman ihtiyaç duymayacaksınız. Ama yine de servisimizin İzmit/Kocaelin de olduğunu bilmek güzeldir. Mobil 24 – Kamyon ve otobüsler için MAN servisimizi – bir arıza durumu söz konusu olduğunda, yılın 365 günü her saat size hizmet vermek için ulaşabilirsiniz.
SERVİS

BAKİLER MAN Otomotiv olarak temel hizmet politikası gereği, gelişen pazar payı, artan rekabet koşulları ve müşteri beklentilerine uygun olarak Avrupa standartlarında satış sonrası hizmetleri sunuyoruz. Servisimizde bakım onarım haricinde kaporta, boya, karoser, rot balans, elektrik, elektronik, cam ve döşeme işçilikleri de yapılmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri ile kazalı araçlara tüm kolaylıklar gösterilmektedir. Sürekli geliştirme politikamız gereği servis olarak en iyi olmayı kendimize hedef koyduk. Çalışmaya tesis yapımızı geliştirmekle başladık. Bu sayede müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği her türlü detay düşünüldü. Hatta yorgun şoförlerimizin duş alabilmeleri veya gece konaklayabilmeleri için dahi uygun alanlar oluşturuldu. Şirketimiz bünyesinde müşterilerimize her konuda destek olabilecek uzmanlık alanları yaratıldı. Müşterilerimizin şikayetlerini anında müdahale ile çözen uzman ekibimiz 24 saat hizmet veriyor. Servisimiz son modern teknoloji ve bu teknolojiyi bilen uzman kadro ile hizmet veriyor.
BAKİLER MAN ©2017