KAPORTA

Servisimiz kazalı araçlar konusunda uzman teknisyenleri, sinde sadece servisimizde mevcut olan kaporta ve şasi çektirme robotları ile ağır hasarlı araçların kaporta onarımını orjinal ölçülerine uygun bir biçimde hasarsız bölgelere zarar vermeden istenilen ölçüde doğrultma yaparak gerçekleştirebilmektedir.

Kaporta ve şasi çektirme robotlarımız ve kabin sacı punta makinemiz kaporta işlemlerinin hızını ve kalitesini artırmaktadır.

BOYA

Bölgesinde tek olma özelliğini taşıyan ağır vasıta fırın boya ve kurutma kabinimiz araçlara uyguladığımız boyanın orjinal kalitede olmasını sağlamaktadır.

Araç boyamada sorun haline gelen renk uyuşmazlığını, konusunda uzman olan teknisyenimiz ve bilgisayar donanımlı boya karışım (mix) makinemiz sayesinde hatasız olarak işlem yapıp müşterilerimize sunabilmekteyiz.
KAPORTA-BOYA
PROFESYONEL ÇÖZÜMLER İÇİN
BAKİLER MAN SERVİSİ


İzmit/ Kocaeli yetkili servisi olan firmamız uzman kadrosu, geniş yedek parça ürünleri ve profesyonel hizmet anlayışı ile müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.
MAN Servis – Mobil 24

Kamyonlara ve otobüslere yönelik MAN yol yardımı hizmeti - 365 gün 24 saat hizmetinizdedir.
Servis & Yedek parça

Muhtemelen hiçbir zaman ihtiyaç duymayacaksınız. Ama yine de servisimizin İzmit/Kocaelin de olduğunu bilmek güzeldir. Mobil 24 – Kamyon ve otobüsler için MAN servisimizi – bir arıza durumu söz konusu olduğunda, yılın 365 günü her saat size hizmet vermek için ulaşabilirsiniz.
BAKİLER MAN ©2017