GARANTİ BAKIM
GARANTİ BAKIM HİZMETLERİ
MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Müşteri Hizmetleri yeniliklerini sürdürüyor Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. Türkiye’de ağır ticari araç sektöründe bir devrim gerçekleştirerek, garanti süresini yürür aksam için kilometre sınırı olmaksızın 2 yıla çıkardı. Özellikle seyahat otobüslerinin yılda ortalama 350.000 km yol kat ettiği düşünülürse bu yeniliğin anlamı daha iyi anlaşılabilir. Bu yenilik sayesinde MAN ve NEOPLAN sahipleri maliyet rekabetinde diğer marka araç sahiplerine göre önemli ölçüde avantajlı duruma geçtiler.

GARANTİ UYGULAMALARI
1-Yeni aracınızın garantisi satış faturasının kesildiği (MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş veya MAN yetkili bayi) tarihinden itibaren başlayarak
- MAN tarafından tanımlanmış olan yürür aksam parçaları (motor, şanzıman ve tahrikli akslar) için 2 yıl sınırsız kilometre Bunlar dışında kalan diğer tüm parçalar için 1 yıl sınırsız km garantisi olup, eğer 2. yıl içerisinde araç 200,000 kilometreyi doldurmamış ise, araca 200,000 kilometreyi geçene kadar 2. yıl içerisinde garanti verilmektedir.

Not:(1. yıl sınırsız km, 2. yıl için 200,000 kilometreye kadar)

2-Garanti şartlarının geçerli olabilmesi için tanımlanmış zaman ve kilometrelerdeki bakımlarının yetkili servislerimizde yaptırılmış olması gerekmektedir.
3-Garanti Hizmetleri sadece MAN yetkili servisleri tarafından verilmektedir.
4-Garanti kapsamı dışında kalan durumların tam listesi için garanti kitapçığınıza başvurunuz.

Neden Bakım Yaptırmalıyım ?

MAN aracını uzun yıllar korumak için, garanti kitapçığında yer alan km aralıklarında, Yetkili Servislerimizde bakım yaptırmalısınız. Düzenli bakımın aşağıdaki konularda büyük faydası olacaktır. İyi yakıt ekonomisi Uzun araç ömrü Sürüş keyfi Emniyet Güvenilirlik Garanti kapsamına girmek Yasal düzenlemelere uygunluk MAN, Bakım’da En Avantajlı 2008 yılında tüm MAN ve NEOPLAN markalı araçlarda bakım aralıkları uzatılarak, bakım maliyetleri yüzde 50’ye varan oranlarda azaltıldı. Bu uygulamayla birlikte bakım aralıkları 15.000 km olan araçlarda bu aralık 30.000 km’ye çıkarılırken, MAN araç sahiplerine, büyük bir iş, zaman ve para tasarrufu da sağlanmış oldu. Diğer bir yenilik de araçların rodaj bakımlarında.. Kamyon ve çekici grubu için geçerli olan bu uygulama sayesinde MAN müşterileri, artık rodaj bakımı için hiçbir ücret ödemeyecek ve bu işlem için zaman ayırmak zorunda kalmayacak. Çünkü artık kamyon ve çekici grubu araç satışlarında, 250 euro tutarındaki rodaj bakımı hediye ediliyor.
PROFESYONEL ÇÖZÜMLER İÇİN
BAKİLER MAN SERVİSİ


İzmit/ Kocaeli yetkili servisi olan firmamız uzman kadrosu, geniş yedek parça ürünleri ve profesyonel hizmet anlayışı ile müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.
MAN Servis – Mobil 24

Kamyonlara ve otobüslere yönelik MAN yol yardımı hizmeti - 365 gün 24 saat hizmetinizdedir.
Servis & Yedek parça

Muhtemelen hiçbir zaman ihtiyaç duymayacaksınız. Ama yine de servisimizin İzmit/Kocaelin de olduğunu bilmek güzeldir. Mobil 24 – Kamyon ve otobüsler için MAN servisimizi – bir arıza durumu söz konusu olduğunda, yılın 365 günü her saat size hizmet vermek için ulaşabilirsiniz.
BAKİLER MAN ©2017